O nas

sty 10, 2018

BLACK LINE


NOWOŚĆ
Kategoria: General
Napisał: adminCAR CARE Black Line- kosmetyki dla Twojego samochodu

Każdy właściciel samochodu wie,  jak ważna jest codzienna pielęgnacja i konserwacja pojazdu. Piasek, pył, kurz, zanieczyszczenia z dróg czy też opady atmosferyczne szkodzą karoserii i częścią samochodu. Szczególnie widoczne są te miejsca, które są widoczne na pierwszy rzut oka: deska rozdzielcza, kierownica, szyby czy tez karoseria. Na rynku znajdziemy produkty kilku producentów, jednakże najpełniejszą ofertę znajdą Państwo w nowej linii asortymentowej Motip Blak Line Car Care.

Kosmetyki samochodowe zostały podzielone na cztery główne kategorie, które odpowiadają za utrzymanie czystości poszczególnych elementów samochodu. Najbardziej wymagający użytkownik znajdzie tu produkty, które charakteryzują się doskonałą jakością i skutecznością działania. Produkty Car Care Black Line dostępne są w aerozolu 600ml, jako dyspensery 500ml oraz w butelkach 500ml. Cała linia zaprojektowana została w sposób ergonomiczny dla użytkownika i przyjazny dla środowiska.
Car Care to nie tylko linia kosmetyków, ale to również pomysł na prezent dla bliskich. Wystarczy rozejrzeć się dookoła by zobaczyć, jak wielu użytkowników pojazdów jest dookoła nas. Nie masz pomysłu na prezent? MoTip przygotował specjalną wersję pudełka ? Gift Box. Kupujący sam wybiera produkty a atrakcyjne opakowanie stanowi miły dodatek.